برنامه‌ریزی برای و توسط چه کسانی؟!

با سلام خدمت دوستان و خوانندگان عزیز

لزوم داشتن برنامه و برنامه‌ریزی بر کسی پوشیده نیست و اتفاق نظر بر روی آن وجود دارد. ولی آنچه که مهم هست اینه که برنامه‌ریزی توسط چه کسانی و برای چه کسانی انجام شود؟

چه کسانی در کانون برنامه‌ریزی قرار دارند و جایگاه هر یک از ذینفعان کجاست؟ اولویت‌ها، اهداف و مسائل توسط چه کسانی تعیین و در دستور کار قرار می‌گیرد و ... .

اینها سوالات محوری هستند که باید به آن توجه جدی داشت و نوع نگرش به آنها، سمت و سوی برنامه‌ریزی و ماهیت آن را تعیین می‌کند.

لطفا نقد و نظرات مکمل خود را بیان بفرمایید

با تشکر

/ 1 نظر / 28 بازدید
parsdargah

مدير محترم وبلاگ با سلام، احتراماً با توجه به اينكه وبلاگ شما بر اساس کيفيت و تعداد مطالب تخصصي، جزو پايگاه هاي برتر اطلاع رساني حوزه برنامه ریزی شهری ارزيابي شده، يك ايميل براي توضيح نحوه همكاري بيشتر با شما برايتان ارسال شد با توجه به احتمال عدم دريافت آن ، مي توانيد متن نامه ها را در آدرس هاي: و http://parsdargah.team.googlepages.com/name-site-weblog-zaminshenasi-87-7-1.gif http://parsdargah.team.googlepages.com/moarefieparsdargah-87-7-1.gif و http://parsdargah.team.googlepages.com/name-moarefibanner-87-7-1.gif مشاهده نماييد. با احترام هيات امناي مجموعه سايت هاي علمي پارس درگاه